ALTIN 420,36
DOLAR 7,7707
EURO 9,2238
BIST 1.530

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri

29.06.2018
320
A+
A-

İnsanların birçoğu anlık para ihtiyacı duyuyor. Burada da anında kredi veren bankalar devreye giriyor. İnsanlar hangi bankaların bu avantajı sağladığını araştırıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde istenilen yerden para çekilebilecek olan bankalar da böylelikle çok daha fazla tercih ediliyor.

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri

Akbank Anında Kredi

Müşterilerinin nakit ihtiyacının farkında olan ve buna göre politika geliştirmiş olan Akbank anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Özellikle uzun süredir Akbank müşterisi olanlara uzun vadede çok fazla miktarlarda para çekme imkanı sunuluyor. Akbank hesabı olan biri şubeye gitmeden anında bankanın belirlemiş olduğu sınırda parayı istediği zaman hesabına çekebiliyor. İnternet üzerinden yapılan işlemlerde onaylar verildikten sonra para direkt olarak ne zaman olursa olsun hesaba geçiyor ve çekim işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Hesabı olmayanlar da internet üzerinden Akbank direkt krediyi kullanarak 30.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanına sahip oluyor. Kredi çekmek isteyen kişi ne kadar alabileceğini ve kaç ay vade ile ödeyeceğini hızlı bir şekilde yanıt olarak alıyor. Eğer çekmek isterse de şubeye gitmeden alıyor. En fazla 30.000 TL ve 48 ay vade ile alınan kredi daha yüksek miktarlarda alınmak istendiği zaman ise bankaya gitmek gerekiyor.

QNB Finansbank Anında Kredi

Önemli bir anında kredi kartı veren bankalar içerisinde yer almakta olan QNB Finansbank düşük faiz oranıyla anında kredi veriyor. Yaklaşık %1.33 faiz oranı uygulanmakta olan kredilerde 48 ay kadar vade imkanı da sunuluyor. QNB Finansbank başvuru yapan müşterilerin derecelerine göre ne kadar alabilecek olduklarını hızlı bir şekilde gösteriyor ve başvuru hızlıca sonuçlanıyor. Şubeye de gitmeye gerek olmadan QNB Finansbank ne kadar kredi imkanı tanıyorsa o kadar kredi çekebilmek mümkün oluyor.

Kredi çekerken yapılan ödeme planı da insanlar açısından kolaylık sağlıyor. QNB Finansbank anında kredi almak ya da ne kadar alınabildiğini öğrenmek isteyen müşteriler internet üzerinden ya da sms atarak hızlıca bu işlemleri gerçekleştirebiliyor.

Garanti Bankası Anında Kredi

İnternet üzerinden, sms ile ya da herhangi bir şekilde başvuru yaparak kredi çekmenin mümkün olduğu önemli bankalardan biri olan Garanti bankası ile yüksek miktarlarda para çekilebiliyor. 18 yaşını doldurmuş olan herkesin başvurarak anında çekebileceği kredileri bulunan garanti bankasında yapılan başvurular incelenirken kredi notuna dikkat ediliyor. Eğer krediyi bir öğrenci çekiyorsa da belirlenmiş miktarda çekilebiliyor.

Anında kredi imkanının müşterileriyle beraber herkese sunuluyor olmasıyla garanti bankasına birçok müşteri başvuruda bulunuyor. Garanti bankasına yapılan başvurular da 5-10 dakika içerisinde sonuçlanıyor ve garanti bankasının ne kadar para verdiğini, ne kadar vade imkanı sunduğunu müşteriler detaylı bir şekilde öğreniyor. Garanti bankasından kara listeye girmemiş olan hemen herkes anında kredi çekebiliyor.

Vakıfbank Anında Kredi

Tercih edilirliği çok fazla olan ve kampanyalarıyla da müşterilerini çeken Vakıfbank anında kredi imkanı ile de hem müşterilerini hem de paraya ihtiyacı olanları mutlu ediyor. Vakıfbank ile dakikalar içerisinde 20.000 TL’ye kadar kredi bulmak mümkün oluyor. Aynı zamanda çekilen kredinin ödeme şekilleri de kolay oluyor.

Mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak çekilebilecek bankalar içerisinde Vakıfbank önemli bir yer edinmiş oluyor. Vakıfbank da çekilen kredilerde kredi tahsis ücreti de çekilen krediye göre değişiklik göstermekle birlikte 45 TL ve 75 TL arasında bulunuyor. Banka müşterisi olmayanlar için anında kredi de Vakıfbank bazı şartlarda sunuyor. Çekilebilecek olan kredi miktarları müşterilerin notuna göre ve belirlenmiş şartlara göre belirleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.