ALTIN 411,42
DOLAR 7,5345
EURO 8,9835
BIST 1.542

Cep Telefonu Almak İçin Hangi Bankalar Kredi Veriyor

06.10.2018
397
A+
A-

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 15 Ağustos 2018 tarihinde yaptığı düzenleme ile telefon için kredi vadesi maksimum 6 ay olacak şekilde sınırlama getirildi.

Cep Telefonu Almak İçin Hangi Bankalar Kredi Veriyor

Bunun üzerine tüketiciler şartlara uygun kredi veren banka arayışına girdi. Ayrıca bazı bankalar 6 ay vade sınırına karşı, krediyi ihtiyaç kredisi olarak vererek tüketicinin 6 ay sınırından kurtulmasını sağlıyor. Sizin için bu bankaları ve teknoloji mağazaları ortaklıklarını derledik.

ING Bank – TEKNOSA Telefon Kredisi

Telefon için kredi sağlayan banka TEKNOSA’da geçerli değişen faiz oranları ile 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da talep etmeyen banka 500 liradan 15.000 liraya kadar kredi vermektedir. Teknokredi’ye Başvuru için TEKNOSA yazarak boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 2229’a kısa mesaj olarak gönderin. Başvuru onayınız cep telefonuna gelmesine müteakip TEKNOSA mağazalarında yer alan ING Bank Hizmet Noktalarında kimliğinizi doğrulayarak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinin geri ödemesi ise internet şubesinden, ATM’lerden ve en yakın şubeden yapılabilmektedir.

Denizbank – Mediamarkt Telefon Kredisi

Cep telefonu için banka kredisi konusunda Medimarkt ile anlaşan Denizbank tüketicilere 48 aya varan vade imkanı ile değişen faizlerle ihtiyaç kredi imkanı sunuyor. Alışverişinizi mediamarkt.com.tr üzerinden yapabildiğiniz gibi Mediamarkt şubesine giderek de ürünü aldıktan sonra satış temsilcisi kimliğinizi alarak sizin için kredi başvurusu yapabiliyor. Krediniz onaylanmasına müteakip evraklarınızı orada imzalayarak dilediğiniz telefona sahip olabiliyorsunuz. Alışverişinizi internet üzerinden yapacaksanız Mediamarkt web sitesinde Denizbank Web Kredi başvurusu kolaylıkla yapılabiliyor. Önce Denizbank Web Kredi başvurusunu yapıyorsunuz. Kredi onayınız 5 dakika içinde çıkıyor. Yaptığınız alışverişi herhangi bir kredi kartı ya da banka kartıyla ödeyerek faturanızı alıyorsunuz. 7 gün içerisinde size en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabiliyorsunuz. Kredinizin mediamarkt.com.tr’de yaptığınız harcama kadarı kredi kartınıza EFT/havale yapılıyor, kalan kısmı hesabınıza yatırılıyor.

Fibabanka – Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Tüm cep telefonlarına peşin fiyatına 8 taksitle faizsiz kredi kullanım imkanı veriyor Fibabanka. Başvuru süreci ise şöyle; VATAN boşluk T.C. kimlik numarasını 3422’ye SMS gönderiyorsunuz. Birkaç dakika içinde olumlu dönüş olursa en yakın Vatan Bilgisayar’a gidiyorsun. Orada bulunan görevli sisteme bilgilerini giriyor. 10 dakika içinde kredin hazır oluyor. Kampanya Kredili Mevduat Hesabı açılması ile birlikte 30 gün içerisinde otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi halinde geçerlidir. Üst limit 8600 liradır. Kampanyanın 31 Eylül’de bitecek olmasını bilmenizde fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.