ALTIN 485,73
DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
BIST 1.423

Döviz Hesabı Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

11.03.2019
853
A+
A-

Bankalar, kişilerin nakitlerini sakladıkları, kolayca ve hızlı bir şekilde alım ve satım işlemlerini yapmaları için döviz hesabı hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında hangilerinin olduğu merak ediliyor ve araştırılıyor.

Döviz Hesabı Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bankalar üzerinden döviz hesabı oluşturulması için en büyük güvenceyi en para döviz hesabı veriyor.

Döviz Hesabı Hesap İşletim Ücreti Talep Etmeyen Bankalar Hangileridir?

1-) Para tutarı belirtilmiyor ancak, hesap işletim ücreti için para kesintisi işlemi yapmayan bankalardan biride Finans bankasıdır.

2-) Al baraka Türk bankasında işlem sırasında hesap işletim ücreti alınmıyor.

3-) Ziraat bankasında ise; belli bir miktarın altında ise paranız hesabınızda ki bakiyeden, hesap işletim ücreti için para kesinti yapılıyor.

Döviz Hesabı Hesap İşletim Ücreti Talep Eden Bankalar Hangileridir?

1-) Garanti bankasında hesap işletim ücreti talep etmeyen bankalar arasında yerini alıyor. Senede 2 defa olmak üzere kesinti yapıyor.

2-) Halk bankası da hesap işletim ücreti talep etmeyen bankalardan birisi.

3-) İş bankası da hesap işletim ücreti için para talep etmiyor ve ayrıca iş bankası otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterileri içinde hesap işletim ücreti talep etmiyor.

Döviz Hesabı Açtırmak İçin Talep Edilenler Nelerdir?

Mevcut bir kullanıcı hesabınız var ise, internet bankacılı üzerinden veya telefon bankacılığı uygulamasını kullanarak sizlerde kolayca açabilirsiniz. Eğer ki hiç kayıtlı hesaplarınız yoksa, ilk kez açacaksınız çalışmak için dilediğiniz bankaya gidip hesaplarınızın açılmasına kolayca sağlayabilirsiniz.

Döviz hesabı açtırmak için bankaya giderek yaptırmanızda yararlı olabiliyor. Her bankada hizmetler doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Hesap açılış zamanında, hesapta kesinlikle belli bir miktar, dövizin hesabınızda bulunması gerekiyor. Hesabınız açıldıktan sonra hesap hareketlerini kontrol edebilir ve internet veya telefon üzerinden takibini kolayca sağlayabilirsiniz. Çalıştığınız bankaların atm makineleri sayesinde para yükleyebilirsiniz. Hesabınıza parayı güvenilir bir şekilde yükleyebilirsiniz, değişik hesaplar içinde havale yaparak eft işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bununla alakalı çoğu yasanın çıkmasına rağmen, hukuki olarak tespit edilen açıklar da kesintiler devam ediyor. Bankların sunduğu çeşitli kampanyaları takip ederek daha düşük tutarlarda kesinti ücreti alan bankalardan işleminizi uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.