ALTIN 485,73
DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
BIST 1.423

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

23.02.2019
592
A+
A-

Kart kullanıcılarının ortak sorusu en avantajlı kredi kartı hangisi sorusu oluyor. Cüzdanında birden fazla kart taşımak istemeyenler birçok avantajı tek bir kartta talep ediyor.

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi

Bankaların müşterilerine memnuniyet sağlamak açısından sundukları avantajlar arasında yer alan ve yanında nakit bulundurmak istemeyenlerin tercihi olan kredi kartları yaygın olarak kullanılıyor.

En Avantajlı Kredi Kartı Sunan Bankalar

Kredi kartı kullanıcıları tek bir kartta tüm işlemleri yapabilmeyi istiyor. Bunlar arasında nakit avans çekimi, taksitli alışveriş imkanı, bol puan toplama seçenekleri, yüksek kart limiti, aidatsız kart gibi kullanıcılar birçok farklı talep oluşturmaktadır. En avantajlı imkanların tek bir katta sunulduğu kartlar kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca kullanılan kartı yurt dışında da rahatlıkla kullanabilmeyi avantaj olarak görmektedirler.

Piyasada işlem gören birçok banka ve avantajlı kart seçenekleri bulunuyor. Bunlar arasında reklamlardan da çok sık rastladığımız, Akbank Axess Kredi kartı, İş Bankası Maksimum, Yapı Kredi Word Card, Garanti Bankası Bonus Card yer alıyor. Her kartın kullanımı ve avantajı kullanıcısına farklı imkanlar sunuyor.

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank müşterilerine avantajlı kredi kartı sunmak adına Axess kartı ile hizmet veriyor. Çok fazla talep gören ve çok yerde geçen bu kart müşterilerine sorunsuz kullanım olanağı sunuyor. Axess kart avantajları arasında üye işyerlerin den alışveriş yaparken taksitlendirme imkanı bulunuyor. Türkiye de birçok alışveriş noktalarına sahip olan kartınız ile alışveriş yaparken puanlar biriktirebilir ve biriken puanlar ile tekrar alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kartın daha birçok farklı avantajı bulunuyor.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

En yaygın olarak kullanılan ve en avantajlı kart seçenekleri arasında olan İş bankası Maksimum kart avantajı oldukça fazla. Birçok alışveriş merkezinde rahatlıkla taksitli alışveriş yaparken ayrıca puan kazanımı da sağlayabilirsiniz. En çok kampanya düzenleyen bankalardan biri olan İş bankası kartı gençler ve eğlenmeyi sevenler için farklı fırsatlar sunuyor. Sinema salonlarında kredi kartı ile bir bilet alımında bir bilet bedava ya da yüzde % 50 indirim gibi farklı kampanya seçenekleri de bulunmaktadır.

Kredi kartı sahibi olanların bir sonraki sorusu ise kredi kartı limit arttırma olmaktadır. Detayları sizler için daha önce paylaşmıştık.  En avantajlı kredi kartına sahip olduktan sonra yandaki linkten inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.