ALTIN 485,73
DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
BIST 1.423

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın

10.02.2019
518
A+
A-

Müşteriler ihtiyaçları doğrultusunda çok fazla kredi kartı bulundurmak yerine en iyi kredi kartı hangi bankanın sorunu gündeme getirmektedir.

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın

Teknolojinin gelişmesi ile dünyada nakit para taşıma devri bitmeye başlamıştır. İnsanlar çoğunlukla maaşlarını banka yoluna almaya başladıkları için harcamalarını da banko yoluyla yapmaya başlamışlardır. Son zamanlarda banka sayıları iyice artış göstermiştir. Her banka öğrenci olsun, işçi olsun, devlet memuru olsun herkese kredi kartı vermektedir. Sadece belli evrakları imzaladıktan sonra, üzerinde isim yazılması istenir adrese 7 – 10 gün arasında gönderilmektedir. Online olarak ya da bir banka şubesine giderek kart şifresi oluşturduktan sonra kredi kartı kullanıma hazır hale gelmektedir.

Bankalar

Bir bankanın iyi olduğunu söylemek için belli kriterler vardır. Bu kriterlerden ilki müşteri memnuniyetidir. Müşteriyi gerek kartı alırken gerek ödeme yaparken zorlayan bankalar müşteri kaybetmektedirler. Müşteri memnuniyetsizliği ile başlarken daha sonra bankanın şikayet edilmesi ile devam etmektedir. Bir banka müşteri çekmek için, belirli kampanyalar yapmak durumundadır.

Akbank Axess Kredi Kartı

En çok müşteriye sahip olan bankalardan birisidir. Akbank’a ait olan Axess kredi kartı şikayet bakımından çok az şikayeti bulunmaktadır. Online olarak ya da bir mağaza giderek alışveriş yapılabilir ve bu alışverişleri hem eşyayı satın aldığınız yerin taksiti hem de Akbank Axess kredi kartının kullanıcıya verdiği taksit hakkı ile uzun vadeye yayarak ödeme imkanı sunmaktadır. Yapılan alışverişler de, kullanıcıya belli bir puan verilmektedir. Bu puanlar ile bir sonraki alışveriş de indirim kazanılmaktadır.

Garanti Bonus Kart

Kullanıcı bakımından Türkiye’de en çok kullanılan ikinci bankadır. Bütün bankalar karşılaştırıldığında müşteriye en çok kampanya yapan banka: Garanti bankasıdır. Alışverişler yapılıp bunları uzun vadede ödeme imkanı sunmaktadır.

QNB – Finansbank

Katar Ulusal Bankası. Türkiye’ de kullanım olarak ilk beşte bulunmaktadır. Kredi kartı CardFinans olarak adlandırılmaktadır.

Türkiye İş Bankası

Türkiye’de garanti bankasından sonra gelerek en çok kullanılan 3. bankadır. Kredi kartı olarak Maximus Card kullanılmaktadır. Yapılan alışverişte taksitlendirme olarak uzun vadeye yayarak ödeme imkanı sunmaktadır. Kullanıcılara diğer bankalar gibi çok fazla kampanya yapmaktadır.

Yapı Kredi

Kullanıcısı çok fazla bulunmaktadır. Düzenli olarak yaptığı kampanyalar ve ödeme şeklinde kolaylık sağlaması ile müşteri kazanmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.