ALTIN 485,73
DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
BIST 1.423

En Kolay Kredi Veren Bankalar

26.04.2019
529
A+
A-

İhtiyacınız olan en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi almak için bu yazıya göz atmanızda fayda vardır.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Eğer kredi notunuz uygunsa ve kredi çekme ihtiyacı halindeyseniz, doğaldır ki bunu en kolay yoldan yapmayı talep edeceksiniz. Bu yüzden belli şartlar ve kurallar doğrultusunda size en uygun yolla kredi veren bankaları tercih edebilirsiniz. Bazı bankalar gelir belgesi talep etmeden yalnızca nüfus cüzdanı ile kredi verme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Fakat burada en önemli detay kredi notunuzun kredi talebinde bulunduğunuz bankanın kriterlerine uygun bir noktada bulunmasıdır.

Kolay Banka Kredisi Alma Yolları

Kredi notunuz banka kredisi alırken size referans olacak en önemli faktördür. Bu sebepten tüm kolay kredi veren bankalara başvuru yapmamanız oldukça önemlidir. Çünkü her ne kadar çok bankaya kredi başvurusunda bulunursanız kredi notunuzda bu oranda bir düşme yaşanacaktır. Bu yüzden tavsiye elen bankalardan size en uygun olanlarına başvurmanız gereklidir.

Kredi notunuz düşük olmasına rağmen de kredi verme yoluna giden bazı bankalar da mevcuttur. Fakat bu kredilerin şartları ve oranları diğerlerine oranla farklılıklar gösterebilir. Ayrıca gelir belgesi istemeyen ve yalnızca T.C. kimliğiniz vasıtası ile başvuru yapabileceğiniz kolay kredi imkanları da vardır. Bu yüzden kredi talebinde bulunurken size en uygun olan bankayı seçmeniz kredi alabilmenizi kolaylaştıracaktır. İş Bankası en çok kredi başvurusu yapılan bankaların başında gelmekte ve kolay yollu kredi veren bankalardan biri olmaktadır.

Kolay Banka Kredisi

Kolay Kredi Denince Akla Gelen İhtimaller

Gelir belgesi talebinde bulunmayan ve ihtiyaç kredisi veren bankaların başında Odeabank gelmektedir. Bu banka tarafından yalnızca kimlik bilgileriniz vasıtası ile üst limit 10.000 liraya varan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bu krediye belirlenmiş olan faiz oranı ise yaklaşık %2.75 şeklindedir. Bu krediye başvuruda bulunmak için internet üzerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer bankalarda da olduğu gibi yaklaşık olarak 24 saat içerisinde SMS yolu ile kredi başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Yoldan Kredi Almak

Bazı bankalar kredi verme işlemlerini oldukça kolay yoldan ve hızlı bir şekilde halletmektedir. Örneğin Enpara vasıtası ile gelir belgeniz olmadan ve tamamen internet üzerinden kredi talebinizi işleme alan bankalardan biridir. 50.000 Türk Lirası’na kadar üst limit ile kredi hizmeti veren bu banka da yaklaşık olarak %2.50 faiz oranı uygulamaktadır. Enpara gibi kolay yoldan ve belge istemeden kredi veren bankalar genellikle tercih sırasında en başta gelmektedir.

Kredi Notu Olmadan Kolay Kredi Almak

Kredi notunun düşüklüğü banka kredisi almak isteyen kişilerin karşısına çıkan en önemli ve etkili sorunlardan biridir. Kredi notu yüksek olan kişiler kolay yoldan ve oldukça kısa sürede talep ettikleri banka kredisini alabilmektedirler. Düşük nota sahip olanların ise kredi başvuruları genellikle reddedilmektedir. Fakat bazı bankalar kredi notuna önem vermeden kredi taleplerini olumlu yanıtlamaktadır. Bunlardan biri de Aktifbank’tır. Kredi notunu başlıca kriter olarak almayan bu bankada üst limit 30.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.