ALTIN 420,36
DOLAR 7,7707
EURO 9,2238
BIST 1.530

En Uygun Ev Kredisi Veren Banka

27.05.2018
345
A+
A-

Ev almak isteyen kişilerin maddi destek amacı ile banka kurumlarından kredi almayı tercih ettikleri bilinmektedir. En uygun ev kredisi veren banka listeleri birçok bankanın bir araya gelmesinden oluşan bir teklif değerlendirmesi üzerinden tercih edilebilir.

En Uygun Ev Kredisi Veren Banka

Düşük Faizli Konut Kredileri

Konut kredileri 1 yıldan 30 yıla kadar vade süresi ile birlikte birçok banka kurumu tarafından müşterilerin hizmetine sunulur. Ev kredileri konusunda müşterilerin banka kurumlarından talep ettiği en önemli etmen düşük faizler olmaktadır. En uygun ev kredisi veren banka listeleri içerisinde bulunan bankalar genellikler Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi devlet destekli olan bankalar olmak üzere özel sektör içerisinde bulunan banka kurumları da kendi içlerinde çeşitli kampanyalar başlatarak müşteri çekmeye çalışırlar. Düşük faize sahip olan bankaların vermiş olduğu konut kredileri ve şartları her birinin farklı koşulları barındırması ile çeşitlilik gösterirken müşterilerin bu koşullar dahilinde banka kurumunu tercih etmesi de kolaylaşmaktadır.

Finansbank Ev Kredisi

Satın alınmak istenen ev değerinin %80’ine kadar kredi kullandıran Finansbank 180 aya kadar çıkan vade süreleri ile müşterilerine ev kredisi çekmek için hizmet verir. En uygun ev kredisi veren banka kurumlarından bir tanesi olan Finansbank 24 ay süreli vadelerde %0.90, 60 ay süreli vadelerde %0.93, 120 ay süreli vadelerde %0.95 oranında ve 180 ay süreli vadeler %1.20 oranında faiz uygulama işlemi yapar. Finansbank üzerinden ev kredisi çekmek isteyen kişiler için başvuruya gitmeden önce kimlik belgesi, satın alınacak olan evin tapu fotokopisi, maaş bordrosu ve müşterinin üzerine kayıtlı olan her hangi bir faturayı götürmesi gerekir.

Denizbank Ev Kredisi

Düşük oranlar üzerinden faiz uygulayarak ev kredileri konusunda müşterilerine yardımcı olan Denizbank, 24 ay süreli vadelerde %0.91, 60 ay süreli vadelerde %1.01, 120 ay süreli vadelerde %1.19 oranında ve 180 ay süreli vadeler %1.19 oranında faiz uygulaması yapmaktadır. Denizbank üzeriden ev kredisi çekmek isteyen kişiler için bank 500 TL değerinde kredi tahsis ücreti ile birlikte 700 TL değerinde ekspertiz ücretini de müşteriden talep eder. Eğer kredi notunuz düşük ise; kredi notu düşüklere kredi veren bankalar makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Kredisi

Devlet destekli bankalardan bir tanesi olarak hizmet veren Ziraat Bankası ev kredileri hususunda 24 ay süreli vadelerde %0.80, 60 ay süreli vadelerde %0.88, 120 ay süreli vadelerde %0.88 oranında faiz uygulama işlemini gerçekleştirir. En fazla 120 aya kadar vade gerçekleştiren Ziraat Bankası’na kredi başvurusuna gidilmeden önce gelir belgesini gösteren imzalı bir maaş bordrosu, kimlik, satın alınmak istenen konutun tapu fotokopisinin götürülmesi ve verilen başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Ziraat bankası en uygun kredi sunan bankalar içerisinde yer almakta ve en düşük faizi vermektedir.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.