ALTIN 779,41
DOLAR 13,5513
EURO 15,1222
BIST 1.983,18

Hakkımızda

Dünyada ve Türkiye’de yaşanan finansal konulara hakim olmanızı, para analizleri ve ekonomi gündemini sürekli güncel yayınlarımızla takip edebilmenizi sağlamak adına www.ekonomidevi.com adresimizi oluşturduk. Sitemiz finans gündemine dair her türlü konuyu sizlere veri, kaynak ve analizlerle sunmakta ve bütün bu konular hakkında kesintisiz yayın yapmaktadır.

Yatırım, kredi ve kripto para konularını en ince detayıyla öğrenmenize ve ekonomiye dair gelecekte yaşanacak gelişmeler hakkında da fikir edinmenizi sağlamaktayız. Uzman ekonomistlerin araştırma ve analizlerini sizler için en net ve yalın haliyle sunmaktayız. Sitemizden finans alanına giren her türlü konu, araştırma ve içerikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ekonomi Devi

Kredi kartları, kredi, banka, KOSGEB, kredi notu, yatırım, finans ve ekonomiye dair haberler gibi tüm konularda uzman görüş ve analizleriyle içerik üreten ekonomi, kripto para ve finans portalı hizmetlerimizde yatırım ve gelecek için yatırım araçlarınıza ışık tutmaktayız. Sitemizden profesyonel anlamda araştırılmış banka, kredi, yatırım, kripto para, kredi notu ve ekonomi konularında bilgilere kısa ve öz haliyle ulaşabilirsiniz.