ALTIN 485,73
DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
BIST 1.423

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

30.12.2018
547
A+
A-

Kullanıcılar ise en fazla kart aidatı olmayan kredi kartları şeklinde talepler oluşturmaktadır. Yılda bir kere verilen aidatı vermek istemeyen kişiler için oldukça ideal bir seçenektir.

Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Nakit ihtiyacınızı en hızlı şekilde karşılayacak olan kredi kartları farklı limit ve avantajlara sahiptir. Birçok banka müşterisine çeşitli avantajlar sağlayan kredi kartı temini sağlamaktadır.

Aidatsız Kredi Kartları

Bankaların hepsi müşterisine kredi kartı temini sağlamaktadır. Bunlardan birçoğu yılda bir kere ödenen aidattan muaf olan kart seçeneği sunmaktadır. Bu kart sayesinde yıl sonunda kart kullanım bedeli ödemek zorunda olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları ve öğrencilerin tercih ettiği kredi kartları için kolaylıkla müracaat edebilir hemen çıkarttırabilirsiniz.

Kullanılan bu kartlar aidatı olan kart seçeneğinden daha kısıtlı imkanlara sahiptir. Tabi bu durum bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Şu an en çok tercih edilen kartlar arasında Akbank Free Kart, Garanti Bankası Bonus Flexi Kart, Vakıfbank Tercih Kart, İş Bankası Maximum Aidatsız kart, Finansbank Fix Card, Kuveyt Türk Sağlam Kart, Ziraat Bankası Ziraat kart seçenekleri halinde bulunmaktadır. Bankalarla görüşerek hemen başvuru yapabilirsiniz.

Kartların Kısıtlı İmkanları

Bankalar kart aidatı talep etmediği kredi kartları için bazı kısıtlamalar uygulamaktadır. Tabi bu durum bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Bankalardan bazıları kart aidatı almadığı kartları taksitli alışverişe kapatarak, taksit imkanı vermemekte. Bu da kullanıcılarına dezavantaj yaratmaktadır. Ziraat bankası vermiş olduğu kart için aidat almıyor, kullanıcılarına taksitli alışveriş imkanın da tanımıyor. Aynı şekilde İş bankası, Vakıfbank, Akbank gibi bankalarda kısıtlamaya giden bankalar arasında yer alıyor. Alışverişlerde taksit imkanı bulunmadığı gibi komisyon ücreti de vermek zorunda kalabiliyorsunuz.

Karta Kısıtlama Getirmeyen Bankalar

Bazı bankalar aidatsız olarak sundukları kartlara kısıtlama getirmiyor. Bu bankalar arasında yer alan Garanti bankası taksitli alışveriş, nakit avans ve 1 ay erteleme gibi birçok imkanı da sunuyor. Finansbank ise aylık taksit imkanı yanı sıra puan kazanımı da sağlıyor. Bankaya aylık ve yıllık harcama sözü vermeniz halinde ekstra puan kazanımı da sağlamanız mümkün oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.