ALTIN 779,41
DOLAR 13,5513
EURO 15,1222
BIST 1.983,18

Mil Kazandıran Kredi Kartları

08.12.2018
917
A+
A-

Yeni bir kredi kartı alarak uçuş puanı veya mil puanı kazanmak istiyorsanız; mil kazandıran kredi kartları başvurusunda bulunmalısınız.

Mil Kazandıran Kredi Kartları

Kredi kartı hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yerini çoktan aldıysa, bu durumu eğlenceli ve avantajlı bir hale çevirebilirsiniz. Siz de halihazırda kredi kartı kullanıcısı iseniz diğer bir seçenek ise kazandığınız puanlar bankanız tarafından uçuş puanına dönüştürülüyorsa bunu hemen değerlendirmelisiniz.

Alışveriş yaptıkça kredi kartlarınızda birtakım puanlar birikir. Bu puanları alışverişlerinizde sıklıkla kullanırsınız. Bazı kredi kartları vardır ki alışverişlerinizden kazandığınız puanları, uçuş puanlarına dönüştürür ve size bedava uçak bileti alma imkanını sunar.

Mil Kazanmak

Alışveriş yaptığınızda herhangi bir alışverişte dahi, kredi kartınızda alışverişlerden kazandığınız puanlar birikmeye başlar. Dilediğiniz zaman da bu puanları, bankanızın onay verdiği sürece, kredi kartınızın bu özelliği varsa bu puanlarınızı mil puana dönüştürebilirsiniz. Dilerseniz de her uçuş bileti aldığınızda uçuş puanı kazanabilirsiniz. Tüm puanlarınızı topladığınızda sizi bir yerden başka bir yere uçuracak bedava bir uçak biletine çoktan sahip olmuş olacaksınız.

Mil Kazandıran Bankalar

Pek çok banka yaptıkları pek çok düzenleme ile, kredi kartı puanlarını mile dönüştürüyor. Siz de bu özelliği sizlere sunan bankalar ile çalışabilirsiniz. Hemen her bankanın artık mil kazandırma avantajları ile dilediğiniz bankanın üyesi yahut müşterisi olabilir; harika uçuş fırsatlarından siz de yararlanabilirsiniz.

Mil Kazandıran Kredi Kartı Türleri

Garanti Bankası Miles&Smiles kartı, Türk Hava Yolları ve Garanti Bankası iş birliği ile sizlere mil kazandırabilecek kredi kartı türü olarak bu konuda önemli kartların başında geliyor. Bu kart aynı zamanda Türk Hava Yolları2nın tek resmi kredi kartı olma unvanına da sahip. İş Bankası Maximiles kartı, Akbank Wings kredi kartı, Halkbank Parafly, Yapı Kredi Bankası Adios Kart ve TEB kredi kartları da yaptığınız yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde size puanlar kazandırarak bunları mil puanlara ve bedava uçak biletine dönüştürme şansını sizlere sunuyor. Bunun yanında Pegasus Hava Yolları ile iş birliği içerisinde olan ING Pegasus Plus Classic Kart da sizlere uçuşlarınızdan ve alışverişlerinizden mil puan kazanma fırsatı sunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.